Projekt

Projekt RBR Planet vstupuje do své 2. sezony. Má za úkol přivést RBR co možná nejvíce k realitě. Dopomoci nám k tomu má systém mistrovství, který zatím obsahuje jen pár šampionátů. Další a zároveň hlavní složkou je Finanční systém, díky kterému si hráči budou za virtuální peníze pořizovat nové vozy, pronajímat si je, nebo platit za startovné, za palivo a mnoho dalšího. 

 

Oč vlastně v RBR Planet jde? Jak již víte snažíme se přiblížit RBR k reálnosti. Můžete si vybrat z celkem 4 šampionátů, několika desítek vozů. I v reálné rally totiž většinou rozhodují peníze. A o ty jde i v RBR Planet. Samozřejmě jen o ty virtuální. Budete platit za startovné, pneumatiky, opravy, palivo... Je toho hodně a doufáme, že vás toto množství neodradí a bude Vás náš projekt bavit. 

 

Pro tento rok je do systému mistrovství zařazeno Mezinárodní Mistrovství České Republiky v rally, dále Mistrovství ČR ve sprintrally, Volný pohár ČR v rallye a v rámci MMČR i Clio R3 Czech Trophy. 

Náš projekt je na naše poměry v podstatě ojedinělý. Věříme, že si ho oblíbíte. 

 

V druhé sezoně našeho působení se můžete těšit na řadu novinek. Přibylo například několik týmů, které nabízejí dalších 16 vozů k pronájmu. Novinkou je i řešení sponzorských darů. K velkému rozvoji dospěla i meidalizace celého projektu. Další změny se dozvíte při přečtení pravidel a prostudování našich webových stránek. Doufáme, že se Vám bude druhý ročník RBR Planet líbit, ikdyž jsme Vám nemohli nabídnout všechny plánované novinky.