Vyhlídky do budoucna...

30.10.2011 11:59

Už probíhala příprava sezony 2012, vzdušné zámky byly namalovány, jejich realizace se už praktikovala, jenže nyní jsme v nelehké situaci. Marek Petráš, duchovní otec projektu, se rozhodl opustit definitivně svět automobilových soutěží a pochopitelně také RBR-PLANET, a jako náhradu za něj jsme v našem teamu uvítali Jirku Bočka.Tato personální změna pochopitelně nebyla jednoduchá, přesto RBR-PLANET žije dál.

Vzhledem k výše zmíněnému samozřejmě uvítáme jakoukoli pomoc. Zájemci o pomoc na našem projektu naleznou kontakty v sekci Kontakt.

 

V sovislostech s výraznými personálními změnami také logicky vystávají otázky co do budoucna. Tou největší je jistě to, zda rozjet dosud pláovanou, meinárodní, variantu. V tom spočíval smysl RBR-PLANET a tak jsme to chctěli, přesti je tu řada názorů, raději zmapovat českou kotlinu a svět nechat světem. Proto uvítáme váš názor. Hlasovat můžete na Facebookovském profilu nebo na fóru.

 

K dalším plánům můžeme prozradit zatím jen to že brzy přejdeme na daleko profesionálnější stránky s doménou ic.cz, změn dozná i to co dělá RBR-PLANET RBR-PLANET, a to finanční systém. Sledujte proto stránky, fórum nebo facebook, ať jste v obraze ohledně aktuálních novinek, kterých v nejbližší době skutečně nebude málo....

Váš team RBR-PLANET.