Standa Mechl před sezonou

09.04.2012 11:50

Stanislav Mechl, při tomto jméně se určitě všem vybaví jeho Ford Fiesta ST a stříbrná příčka v loňském K4 Poháru :). Život je změna, řekl si ale Mechl a do letošního roku vyráží se zbrusu novým Subaru Impreza N12 v barvách dvou sponzorů, Barum a Salming. Impreza je tak oděna do modro-bílé se žlutými logy Barum, černými proužky a ještě černějšími disky. Jak jí to sluší, můžete posoudit sami.

 

Vůz je už nachystán na Rally Vrchovina, do které Mechl odstartuje se startovním číslem 23. S tímto vozem by se Mechl měl představit na všech podnicích sprintového mistrovství.

My jsme využili příležitosti a těsně před startem jsme se zeptali samotného jezdce na jeho cíle pro tento závod a pro letošní sprintovou sezónu.

"Hlavním cílem je teď samozřejmě dojet, rádi bychom se vešli do první poloviny jak ve třídě, tedy do 7. místa, tak i celkově, takže do první dvacítky."

"Ale těžko teď před startem odhadovat, víc ukáže až samotný závod, po něm budeme chytřejší a lépe dokážeme odhadnout i naše šance v celé sezóně, které si teď opravdu tipovat netroufám."

Tolik tedy před startem pilot Imprezy a my už jen přejeme hodně štestí.