Rodinná posádka BRT před Matrix rally

23.07.2012 10:27

Už jen pár dnů zbývá do slavnostního startu nové soutěže mezi sprinty. Nováčkem v tomto roce je Matrix rally Kostelec nad Orlicí a rodinná posádka BRNO Racing Teamu, Lukáš Brázda a Hana Brázdová, se už pečlivě připravuje. Co od této rally očekávají se zeptáme samotného jezdce.

Vyměnil si také spolujezdce, nyní ti bude diktát číst tvoje sestra, je to těžké si na ni zvyknout?

Ani ne, bylo pro mě celkem překvapivé, jak jsem si na její diktát zvykl. Už na prvním testu s ní mi bylo jasné, že nám to dohromady bude sedět :D

Tak Lukáši, jak se na rally těšíš?

Tak jako obvykle těším se moc. Hlavně doufám, že nebodou žádné problémy v organizaci. Jinak tratě jsou velmi pěkné a důležité bude, jaké bude počasí.
 
A proč zrovna tvoje sestra?
Můj dlouhodobý parťák prostě momentálně musel s rally přestat kvůli rodinným důvodům. Nechtělo se mi vypisovat nějaký konkurz a tak nejlepší bylo jít rovnou za ní. Rally má ráda a na mou nabídku ihned řekla ano :D
 
 
Jak jsi zatím spokojený s průběhem sezóny?
Padesát na padesát. Úvod byl poměrně dobrý, ale na Kopné a v Krkonoších jsme nedokončili a oprava vozu nás stála mnoho peněz. Naštěstí ještě jedeme dál a výsledek na Matrixu pro nás bude hodně dúležitý, hlavně co se týká financí. Jinak vedeme tabulku třídy 2 a skupiny S2000, takže zatím není proč si stěžovat, ale vždy to může být lepší.
 
A ještě poslední otázka. Na tvém speciálu se také udály nějaké změny. Co je tedy nového?
No na autě, mimo nové zbarvení a polepy se nic nezměnilo. Je to pořád ta stejná Fabie, jen po repasi převodovky a motoru a pár nových designových vychytávek, jako je třeba zatmavení předních světel.
Jak už jsem říkal nastupujeme s novým zbarvením a novými sponzory, se kterými jsme uzavřeli smlouvy krátce před tímto rozhovorem.
 
Děkuji moc za rozhovor a hodně štěstí.