Nová soutěžní zbraň Lukáše Brázdy

20.02.2012 16:18

 

17.ledna probíhal oficiální test Lukáše Brázdy v okolí Příbramska. K vidění tu mohla být Fabie S2000 nejnovější evoluce nebo Lancer Evo 9. Hned, jak bylo možné, jsme odchytli přímo jezdce a zeptali se ho na pár otázek.

Lukáši, na vašem testu jsme mohli videt dva vozy, s čím a co tedy pojedete?
Takže Fabie S2000 je připravena pro všechny závody MČR-S. S Lancerem se objevíme na tratích VSIRC a Volného Poháru.

Jaké jsou tvé cíle a jak si s auty spokojen?
Mé cíle nebudou moc velké. Vždyť se na rallyové scéně pohybujeme teprve druhým rokem. Prostě uvidíme jaké bude startovní pole a podle toho nasadíme taktiku, ale kdyby se nám dařilo být v první desítce byli by jsme rádi. No a VSIRC jedeme hlavně pro získávání zkušeností a také proto, že se nám tento seriál prostě líbí.
S auty nejsem spokojen na 100%. Hodně jsme makali na nastavení podvozku. Určitě jsme dosáhli zlepšení, ale jestli se nám to povedlo nebo nepovedlo, zjístíme až na prvních kilometrech ostrého závodu.

Ale účast ve třech šampionátech vyžaduje nemalé finance?
Pokud budeme dojíždět a auto nerozbijeme, což je ale u nás celkem problém, tak není s financemi zas takový problém, sponzorů je dost a chceme jim tímto poděkovat. Ale kdyby finance opravdu docházely, tak vynecháme nějaké závody Volného Poháru nebo VSIRC.
 

Kde vás budeme moci vidět v nejbližší budoucnosti?
Ještě bude probíhat mnoho testů, hlavně s Lancerem, ale samozřejmě také s Fabií. No a pak začíná na konci února na Azorech seriál VSIRC, kde minulý rok probíhala naše premiéra v tomto seriálu. A pak, jako poslední ostrý test před sprinty pojedeme Valašku a ještě vyjednáváme případný start na Rally Hustopeče, která je naší nejoblíbenější.

Děkujem za rozhovor a hodně štěstí v sezóně.
Diky :D