Media sponzoring

Pokud jezdcům dochází peníze, mohou si je "vydělat" i jiným způsobem, než vyhráváním jednotlivých závodů. Představujeme Vám novinku v RBR Planet - media sponzoring. V podstatě jde o to, že jezdec podporuje růst našeho projektu a zároveň doplňuje vlastní virtuální peněženku. A jak na to?

Je to jednoduché, vlastně stačí odesílat screenshoty nebo videa. 

 

Posílání fotek (screenshotů)                                                                                                   

Fotky lze posílat na e-mail rbr-planet@seznam.cz. Za každou odeslanou fotku jezdec obdrží od sponzora 500 €. Avšak, maximální počet fotek, které budou za 1 soutěž proplaceny, je 5.

 

Posílání videí

K nahrávání videí nám poslouží dobře známý web Youtube.com. Tam se stačí přihlásit pod uživatelským jménem rbr-planet-media@seznam.cz a heslem rbrmedia. Pak stačí video pojmenovat správným tagem, na výběr jsou tyto možnosti - ONBOARD, CRASH, ACTION a REVIEW. Za tento tag napíšete jméno, název soutěže a číslo RZ. Celý název tak bude vypadat např. takto: ONBOARD - NOVAK Jan - RALLY XYZ - RZ 1

Za onboard (musí obsahovat start i cíl zkoušky) jezdec dostává 1 000 €. Maximální počet proplatitelných onboardů za 1 soutěž je 3

Za havárii nebo krizovku (tag CRASH/ACTION) jezdec dostává 750 €. Maximální počet proplatitelných videí za 1 soutěž je 1.

Za kompilaci z celé soutěže (REVIEW) jezdec dostává 1 500 €. Maximální počet proplatitelných kompilací je logicky 1.

 

Jezdec ale může poslat videí a fotek kolik chce.

 

Samotný videokanál najdete zde.

 

Tiskové zprávy

Za každou poslanou tiskovou zprávu jezdec dostane 1 000 €. Za 1 soutěž je možné poslat maximálně 1 zprávu. Tisková zpráva musí obsahovat minimálně 2 fotografie, lze je přiložit i k mailu. Zprávy se odesílají na e-mail rbr-planet@seznam.cz z názvem Tisková zpráva.